• rozmik
  • rozmik
  • rozmik
  • rozmik
  • rozmik
  • rozmik
  • rozmik

Renovace, přestavby a rekonstrukce bytových jader, koupelen a kuchyní
v Brně a okolí

Na základě Vašich požadavků a s ohledem na prostorové a technické možnosti a pravidla Vám připravíme několik možností, jak lze s dispozicí u Vašeho bytového jádra či koupelny naložit.

Víme, jakým detailům se vyhnout a naopak známe ty velice funkční a rádi se s Vámi o ně podělíme.

Rekonstrukce bytového jádra či koupelny provádíme na klíč s veškerým komfortem, který tomu náleží.

Po celou dobu rekonstrukce je u Vás jedna montážní parta jejíž práci koordinujeme s maximálním důrazem na efektivitu a kvalitu provedení.

Při výběru vybavení Vám nabídneme široký sortiment výrobků od prověřených výrobců a dodavatelů.

Naše rozpočty jsou položkové a na jejím obsahu pracujeme společně s Vámi a tak máte naprostou kontrolu nad vynaloženými financemi.

Všechny položky jsou v rozpočtu přesně nazvány a je určeno jejich množství.

Cena za rekonstrukci bytového jádra je ovlivněna typem jádra a především volbou vybavení a použitými materiály a výrobky.

Například:
vana vs. sprchový kout
umyvadlo se skříňkou vs. kryt sifonu
zrcadlo v obkladu vs. zrcadlová skříňka s osvětlením
baterie pákové vs. termostatické
kombi WC vs. závěsné WC
vyštukovaný strop vs. podhled s bodovkami
jednoduchý obklad vs. mozaiky a listely
ocelové zárubně vs. obložky

Typů bytových jader je několik v závislosti na jejich umístění v bytě.

Každý má ale jinou představu o tom, jak chce vlastní rekonstrukci bytového jádra či koupelny řešit, jaké by si vybral vybavení a tak neváhejte a nechte si ZDARMA vypracovat položkovou kalkulaci Vám ušitou na míru.

Všem lidem, kteří mají v plánu provádět rekonstrukci jak koupelny tak bytového jádra,hlavně při montáži sprchového koutu!!!
Po dnešní návštěvě bytu na prosbu majitele,ve kterém jedna zdejší firma prováděla rekonstrukci bytového jádra,jsem se nestačil divit, rekonstrukce byla provedena cca před 3 měsíci a došlo při ní k hrubému porušení technologie.....a výsledkem je totálně nasáklé zdivo z vnější strany sprchového koutu,tudiž dochazí v prostoru chodby k zavlhání ytong zdiva a tvorbě plísně..:-(((
Takže v první řadě,v rozpočtu se musí objevit v každém případě položka HYDROIZOLACE a nějáká bandážní páska k dokonalému spoji ve vnitřních rozích sprchy,tento spoj ikdyž je řešený ve finále silikonovou spárou,ma snahu pracovat a jediné 100% řešení je bandáž rohů.... nebojte se zeptat dodavatele pokud neni v rozpočtu upřesněno o jakého výrobce izolace se jedná,zda jde o jednosložkový ,nebo vícesložkový materiál.... :-)))
A hlavně poslední řadě,nevěřte tomu,když Vám někdo tvrdí ,že izolaci je zbytečné provádět,že používá flexibilní voděodolné,nebo vodoodpudivé lepidlo.. toto je vlastnost lepidla ,že neztráci pevnost a je soudržné i při stálém působení vody nebo vlhkého prostředí na samotné lepidlo... a už vůbec tomu,když Vám bude tvrdit,že když se to zaspáruje tak se ta voda nemůže jak pod obklad dostat,dochází ke srážení vody při tepelné výměně mezi obkladem a samotným zdivem..:-)))
Proto doporučuji stěny sprchového koutu izolovat jak na výšku tak do stran s přesahem budoucího sprchového koutu minimálně 15cm !!!!
Zdivo kolem vany ,která nebude používaná ke sprchováni minimalní výška izolace 150cm!!!! Pokud je vana určena i ke sprchování minimální výška izolace 220cm !!!!
Snad tato moje dnešní zkušenost a článek nebude na škodu a dostatečně poučí lidi co mají v plánu rekonstrukci... bylo mi těch lidí líto a nebyl to ani jediný i poslední případ.....proto jsem se rozhodl se o tuto zkušenost podělit s dalšími...ať nejezdím na takové exkurze moc často a vysvětlovat jak by se to dalo opravit .... způsob opravy je docela nepříjemný a finančně náročný........ :-))))

Přeji krásný den, Pavel Rozmahel

Galerie z několika provedených rekonstrukcí.

Slatina
Rekonstrukce Křídlovická
Prostějov
Nové Sady
Bohunice
Kuřim
Bohunice - Švermova
Řečkovice
Kohoutovice